Kurallar
Kameralı sohbet

SESLIVIP.COM - Site kuralları

Türkiye'nin en güzel sesli chat sitesinde yerinizi hemen alın!

seslivip.com - Sesli chat kuralları

KURALLARI VE YAPTIRIMLAR: Türkiye’nin sesli sohbet alanında önemli sitesi olmamız ile birlikte birçok sorumluluğu üzerimize almış durumdayız. Kaliteli bir alan oluşturmak ve bizlerle hareket eden insanların güvenilir bir hizmet alması için benimsemiş olduğumuz kurallarımız her zaman için gereklidir. Kişi veya grup gözetmeksizin herkesin uyması gerekmektedir. Site yönetimi olarak bu konuda daima hassasiyet ile hareket etmekteyiz.

Bizleri tercih etmeniz ile birlikte kendinizi güvende hissetmeniz her zaman için önemlidir. Nereden olduğunuz veya hangi isimi taşıdığınız kesinlikle önemli değildir. Ortak bir alan oluşturduğumuz için herkesin bu kuralları uyması gerekmektedir. Bu düşüncelerimiz bizleri diğer sitelerden ayırmaktadır. Aileniz, sevgiliniz veya arkadaşlarınız ile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir site oluşturmuş durumdayız. Doğruluk Sitemizde doğruluk ilkeleri daima ön plana çıkmaktadır. Diğer sosyal ağlarda oluşan veya farklı sitelerde ortaya çıkan yanlış, sahte hesap oluşumlarına asla izin vermemekteyiz. Bilgilerinizi doğru girmeniz gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Sistemimize girmiş olduğunuz bilgilerin hiçbiri kişi, kurum veya farklı siteler ile paylaşılmamaktadır. Güvenilirlik ilkesi bu konuda bizlerin benimsemiş olduğu en önemli ayrıntıdır. Saygı Sesli Chat odalarında tanıştığınız veya konuşmaya başladığınız insana karşı daima saygı çerçevesi içerisinde davranmanız gerekmektedir. Benimsemiş olduğumuz yazılımlar ile birlikte küfür, argo, aşılayıcı, rencide edici, onur kırıcı sözlerin hepsini tespit edilmektedir. Bu nedenle de karşınızda ki insana saygılı davranmak zorundasınız. Kamera ile sohbet ederken ahlak dışı davranışlar sergilememeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bireysel olarak hareket ettiğiniz bu alan içerisinde aile olan veya sevgilileri vakit geçiren insanlar olduğunu kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız.

Seviyeli Sohbet

Sohbet ederken toplum kurallarını hiçe sayan konular üzerinden durmamanız gerekmektedir. Uyuşturucu, alkol veya cinsel içerikli sohbetler kural dışı hareketlerdir. Ayrıca tercih ettiğiniz sohbet odalarında Türkçe dili ile konuşup yazmanız gerekmektedir. Bunun dışında bir dil kullanmamanız kesinlikle önemlidir.

Kurallara Uymamak

Sitemiz ve yönetimimiz tarafından belirlenen kurallara uymayan bireyler sistemlerimize bir daha giriş yapmamaktadır. Bu nedenle nasıl ağırlanmak istiyorsanız o şekilde davranmanız gerektiğini unutmamalısınız. Hiçbir şekilde kural dışı hareketlere müsemma göstermemekteyiz. Sesli sohbet alanında kurallara uyduğunuz sürece herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Yönetim Kadromuz

Sitemizin gelişmesi ve geliştirmesi bizler için kesinlikle önemlidir. Sorunlu hizmetlerin aksine doğru sistemleri kullanarak mutlak sonuç elde etmeye çalışmaktayız. İleri görüşlü ve alanında uzman bireyler ile oluşturmuş olduğumuz yönetim kadromuz sizlere kusursuz bir alan oluşturmak için sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sohbet sitesi olarak hizmet verdiğiniz bilişim sektöründe daima ince eleyip sık dokumaktayız. Kaliteli bir alan içerisinde beklentilerinizi karşılamak bizler için düşünceden ileriye giderek prensip haline gelmiştir. Bünyemizde barındırmış olduğumuz yöneticiler ise tamamen bu düşünce hareket ederek memnuniyetinizi ilke edinmiştir.
  1. KuMSaL Sitemizin kuruculuğunu üstlenen Kumsal uzun zamandır site yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Kullanıcıların keyifli vakit geçirmesi için sürekli yenilikleri ile ön plana çıkan Kumsal Sinop doğumludur. Kendisi Sinoplu olmasına rağmen şuan için İstanbul’da yaşamaktadır.
  2. Didem Sitemizin sahibi olan Didem yenilikçi fikirleri ile gelişmelere büyük ölçüde katkı sunmaktadır. Antalyalı olan ve Antalya’da yaşayan Didem son 3 yıldır sitemizin yöneticiliğini yapmaktadır.
  3. Suküt 6 senedir sitemizin diğer sahibi olan Suküt Fransa’da yaşamaktadır. Aslen Eskişehirli olan Suküt sizlerin daha iyi bir hizmet alması için siteyi sürekli olarak geliştirmektedir. Site sahibi olarak bizleri tercih eden insanların kusursuz bir hizmet almasını her zaman için önemsemektedir.
  4. FairSon Sitemizin yöneticilik görevini üstlenen ve birçok sorunu anında müdahale edip mutlak çözüm üreten ReaL son 1 yıldır bu görevi yürütmektedir. Başarılı bir arkadaşımız olması ile birlikte tamamen sizlere hizmet etmektedir. Kendisi Almanya’da yaşamaktadır.
  5. BeYaZ Sitemizin en tecrübeli bireylerinden olan Beyaz rumuzlu arkadaşımız yöneticilik yapmaktadır. Üstlenmiş olduğu görevlere bakıldığı zaman sitemizin bütün yetkilerini bünyesinde barındırmaktadır. Site içerisinde oluşan sorunlar veya problemle anında müdahale etmekt

# misyonumuz

seslivip.com, en güzel sesli chat odalarını siz değerli kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

# iletişim

Email: info@seslivip.com 
Phone: +1 (0) 000 0000 001
Skype: +1 (0) 000 0000 002